Poradnik

21-07-2021 10:01

Leasing a podróż zagraniczna - o czym warto wiedzieć?

Nic prostszego, wsiąść w samochód i jechać przed siebie. To dla niektórych idealna recepta na udany wypad wakacyjny. Czy jednak leasingowanym samochodem można sobie tak po prostu wyjechać za granicę?

Czytaj więcej
08-06-2021 11:44

Najpiękniejsze trasy Europy, które warto przejechać w wakacje

Dla prawdziwego fana motoryzacji wcale nie sam pobyt na wakacjach jest atrakcją. Dla wielu amatorów czterech kółek prawdziwym hitem może być przepiękna trasa, którą dojedziemy na miejsce wypoczynku. Oto jedne z najpiękniejszych tras Europy.

Czytaj więcej
06-05-2021 13:30

Jak dbać o silnik w hybrydzie?

Z każdym rokiem technika idzie coraz szybciej do przodu. Nawet silniki spalinowe, których podstawowa zasada działania pozostaje niezmienna od lat, bardzo już ewoluowały. Czy w związku z tym trzeba jakoś inaczej o nie dbać? Sprawdźmy to na przykładzie silnika hybrydowego.

Czytaj więcej
27-04-2021 12:36

Czym jest geometria kół - kiedy i jak ją ustawić?

Sprawdzenie geometrii kół to jedno z podstawowych badań wykonywanych podczas każdego przeglądu technicznego. Dlaczego geometria kół jest aż tak ważna i jak powinna być ustawiona?

Czytaj więcej
17-03-2021 14:00

Leasing konsumencki – plusy takiego sposobu finansowania zakupu samochodu

Leasing to produkt finansowy kojarzący się raczej z pozyskiwaniem samochodów przez firmy, a nie osoby prywatne. Od pewnego czasu najlepsze marki, takie jak Seat, oferują leasing konsumencki. Co to takiego?

Czytaj więcej